PSB is being developed by Pooya Paridel.

 شركت ذخيره‌سازي گاز طبيعي

زنگنه خبرداد: افزايش ظرفيت توليد گاز کشور به يک ميليارد متر مکعب تا 3 سال آينده

شانا_  وزیر نفت از افزایش ظرفیت تولید گاز کشور به روزانه یک میلیارد متر مکعب تا ٣ سال آینده خبر داد و بر توسعه خطوط انتقال گاز و ایستگاه های تقویت فشار برای انتقال این حجم گاز تاکید کرد.

 1393/1/25

مدير عامل شرکت ملي گاز: سرعت عمل، دقت و صحت در اطلاعات دريافتي بايستي در گزينش مدنظر قرار گيرد

شرکت ملی گاز - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، روز شنبه (23 فروردین )در نشست با همکاران هسته گزینش این شرکت، تاکید نمود: سرعت عمل، دقت و صحت در اطلاعات دریافتی و استفاده از فرآیندهای جدید برای دستیابی به نتیجه بایستی در گزینش مدنظر قرار گیرد.

 1393/1/25

تغييرات قيمت گاز طبيعي در بخش هاي صنعتي، عمومي و ساير مصارف اعلام شد

شرکت ملی گاز - سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به شیب ملایم تغییر در قیمت گازبها از تاریخ  93/1/1  ، طبق قانون هدفمندی یارانه ها گفت: بر اساس قانون بودجه سال 93، مقرر شده است برای مصارف خانگی به میزان 20درصد و برای مصارف عمومی(دولتی،کسب و خدمات) به میزان 30 درصد افزایش یابد .

 1393/1/25

عراقي تاکيد کرد: جلب اعتماد عمومي از طريق شفاف سازي فرآيندهاي سازمان و اطلاع رساني دقيق

شرکت ملی گاز- مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، در سومین همایش تخصصی حفاظت پرسنلی شرکت ملی گاز ایران که دیروز (شنبه 23 فروردین) برگزار شد، ضمن تاکید بر ایجاد فضای اعتماد در جامعه گفت: یک سازمان موفق از طریق شفاف سازی فرآیندهای سازمان، اطلاع رسانی دقیق و خدماترسانی درست و به موقع می تواند اعتماد عموم مردم را به خود جلب نماید.

 1393/1/24

ثمري خبر داد: اختصاص 50 درصد از درآمد افزايش قيمت حامل هاي انرژي در بخش توليد

شانا50 - درصد درآمدهای حاصل از افزایش قیمت حامل های انرژی با اجرای فاز دوم هدفمندی در بخش تولید و برای ارتقای اقتصاد کشور هزینه می شود.

 1393/1/23

زنگنه:افزايش قيمت بنزين و گازوييل با شيب ملايم است

شانا _  وزیر نفت از افزایش قیمت بنزین و گازوییل با شیب ملایم خبر داد و گفت: تاکید می کنم جای نگرانی برای مردم وجود ندارد و افزایش قیمتها با شیب ملایم است.

 1393/1/20

تشييع پيکر مطهر شهيد معزز حاج فرهاد صابر از مقابل ساختمان شهدا شرکت ملي گاز ايران

شرکت ملی گاز - پیکر مطهر شهید معزز حاج فرهاد صابر جانباز سرافراز 70 درصد قطع نخاعی صبح روز سه شنبه 19 فروردین از مقابل ساختمان شهدای شرکت ملی گاز ایران، با حضور جمع کثیری از مدیران و همکاران صنعت نفت و گاز کشور تشییع شد.

 1393/1/20

انصراف داوطلبانه مديران و روساي ستادي شرکت ملي گاز ايران از دريافت يارانه نقدي

شرکت ملی گاز - مدیران و روسای ستادی شرکت ملی گاز ایران،، به صورت داوطلبانه و با صدور اطلاعیه ای به شرح ذیل از دریافت یارانه نقدی فاز دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه ها انصراف دادند.

 1393/1/20

وزير نفت : همه امکانات را براي افزايش صادرات نفت به کار مي گيريم

شانا_ وزیر نفت گفت: ایران برای افزایش میزان صادرات نفت از همه امکانات استفاده می کند و منتظر اجازه آمریکا نمی نشیند.

 1393/1/18

رئيس جمهوري در نخستين روز کاري سال 93: «شکوفايي اقتصادي» در گـروي نظم و انضباط کاري است

شانا _  رئیس جمهوری گفت: برای شکوفایی اقتصادی به وجدان کاری، انضباط کاری، نظم، ایثار، فداکاری و ترجیح منافع شخصی بر منافع ملی و فاصله گرفتن از فساد و رانت‌خواری نیاز داریم.

 1393/1/6

ساير صفحات


صفحه فعلي: 1
2 بازديدكنندگان:183,534کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت ذخيره سازي گاز طبيعي ايران مي باشد / تير 1388 هجري خورشيدي