تصوير روز
....
شركت ذخيره‌سازي گاز طبيعي
گرامیداشت سوم خرداد ، سالروز آزادسازی خرمشهر در شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی 
با هدف گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر ، مدیران، روسا و کارکنان شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی با مهندس غریبی مدیرعامل شرکت دیدار و از جانبازی ها و خدمات دوران هشت سال دفاع مقدس ایشان تقدیر و قدردانی بعمل آوردند.
1395/3/4 سه شنبه
....
گزاش تصویری از برگزاری مسابقات ورزشی حراستهای مستقر در سطح استان تهران 
گزارش تصویری از برگزاری سلسله مسابقات ورزشی حراستهای مستقر در سطح استان تهران به مناسبت هفته بسیج به میزبانی شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی
1394/9/16 دوشنبه
....
برگزاری سلسله مسابقات ورزشی کارکنان حراستهای مستقر در سطح استان تهران به مناسبت هفته بسیج 
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، سلسله مسابقات ورزشی کارکنان حراستهای مستقر در سطح استان تهران به میزبانی شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی برگزار گردید.
1394/9/15 يكشنبه
....
آخرین وضعیت پروژه های ذخیره سازی گاز طبیعی تشریح شد 
با توجه به شروع زود هنگام فصل سرما و پیک مصرف سوخت گاز طبیعی و همچنین اهمیت قابل توجه صنعت ذخیره سازی گاز طبیعی که طی چند سال گذشته با افتتاح دو طرح عظیم ذخیره سازی سراجه قم و شوریجه سرخس که با بهره برداری از مخازن این دو مجتمع در روزهای سرد سال این مهم به اثبات رسید و جایگاه استراتژیک خود را بیش از پیش نمایان ساخت ، از این رو با مهندس فرد طاهری سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی گفتگویی انجام دادیم که آخرین وضعیت پروژه های ذخیره سازی گاز طبیعی را تشریح کردند.
1394/9/9 دوشنبه
....
حضور فعال کارکنان شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی در راهپیمایی یوم الله 13 آبان 
کارکنان شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی با حضور خود در مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان یاد و خاطره حرکت تاریخی دانش آموزان و دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را گرامی داشتند.
1394/8/17 يكشنبه
....


Powered By Sigma ITID.